derma.cosmetics skincare series

Medycyna wspomaga kosmetykę

Dermatologicznie inspirowane najwyższej klasy preparaty przeznaczone do pielęgnacji skóry

Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics

Przy udziale i pod nadzorem specjalisty dermatologa i alergologa Dr. med. Christine Schrammek-Drusio powstała profesjonalna gamma derma.kosmetyków, których celem jest przywrócenie skórze jej zdrowego i pięknego wyglądu. Począwszy od pielęgnacji skóry normalnej, a na różnych problemach skórnych kończąc - seria derma.cosmetics zapewnia najwyższą skuteczność kosmetyczną. 

Szczególny nacisk firma Schrammek Kosmetik kładzie na rozwój produktów przeznaczonych dla ograniczenia procesu starzenia się skóry. Segment ten stanowi olbrzymie wyzwanie - ważnym więc jest skuteczne przeciwdziałanie procesowi starzenia się skóry już przy pierwszych jego oznakach. 
Równie ważną dla Dr. med. Christine Schrammek - Drusio jest opieka nad skórą z różnego rodzaju problemami i skórą wrażliwą.
Zdrowa skóra jest odzwierciedleniem samopoczucia człowieka, dlatego głównym celem derma.kosmetyków firmy Schrammek jest znalezienie konkretnych rozwiązań dla jak najszerszego zakresu problemów skórnych.
derma.cosmetics - opracowane przez dermatologa dla problemów skórnych !

 

Informacja prawna

Dr. med Christine Schrammek Kosmetik nie gwarantuje jakości i trwałości produktów zakupionych w nieautoryzowanych punktach sprzedaży, w tym w sklepach internetowych. W szczególności zastrzeżenie to dotyczy produktów zakupinych na platformach aukcyjnych, np. ebay, itd.